У СУМАХ ЗАВЕРШИВСЯ ТРЕНІНГ ІЗ РЕАГУВАННЯ НА ХІМІЧНІ ЗАГРОЗИ ДЛЯ МЕДИКІВ ЕКСТРЕНОЇ ДОПОМОГИ

Днями у місті Суми відбувся фінальний у цьому році тренінг «Хімічна готовність та реагування» для медичних працівників системи екстреної допомоги

За інформацією МОЗу, участь у ньому взяли понад 20 учасників з усієї області. Захід завершив цикл із навчань, проведених за технічної та фінансової підтримки Бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) в Україні.

Загалом від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну відбулося 29 таких тренінгів у м. Києві та 12 областях: Львівській, Київській, Житомирській, Чернігівській, Сумській, Харківській, Полтавській, Черкаській, Одеській, Дніпропетровській, Луганській, Донецькій. Навчання пройшли понад 900 медичних працівників (із системи екстреної допомоги і працівники лікарень).

Центри екстреної медичної допомоги кожної з областей, де було проведено навчання, отримали комплекти засобів індивідуального захисту від ВООЗ.

За матеріалами: https://moz.gov.ua/article/news/u-sumah-zavershivsja-trening-iz-reaguvannja-na-himichni-zagrozi-dlja-medikiv-ekstrenoi-dopomogi---