ДО КІНЦЯ РОКУ НА СУМЩИНІ ПЛАНУЮТЬ ЗАВЕРШИТИ ОБ’ЄКТИ, ЩО ПІДЛЯГАЮТЬ ПЕРШОЧЕРГОВОМУ ВІДНОВЛЕННЮ

Про це зазначив заступник голови обласної військової адміністрації Олег КЛИМЕНЧУКОВ під час селекторної наради з Мінрегіоном

За дорученням голови Сумської ОВА Дмитра ЖИВИЦЬКОГО разом із заступником голови Сумської ОВА Оленою БОЙКО він взяв участь у селекторній нараді під головуванням заступниці Міністра розвитку громад та територій України Наталії КОЗЛОВСЬКОЇ. 

Тема наради – використання коштів державного бюджету на відновлення об’єктів, зруйнованих та пошкоджених внаслідок російської агресії.

«Хоч ця нарада ще не остання в 2022 році, але по суті, ми підбили перші підсумки нашої роботи. Я б сказав, «звірили годинники» у питанні закінчення відновлювальних робіт в регіонах. Ряд областей прозвітували про хід відновлювальних робіт, про реалізацію проектів та про можливі залишки», – зазначив Олег Клименчуков

За його словами, у Сумській області внаслідок російської агресії пошкоджено 4505 об’єктів, з них першочерговому відновленню підлягає близько 300 об’єктів, це великі інфраструктурні об'єкти та багатоквартирні будинки. Фактично усі ці проекти вже реалізовані. По деяких об’єктах підрядні організації наразі здають акти і до кінця року першочергове відновлення на Сумщині буде завершене.

Також посадовець повідомив про успішну реалізацію програми із придбання будівельних матеріалів для громад області. На Сумщині 20 громад змогли отримати будівельні матеріали для відновлення пошкоджених об'єктів на загальну суму 133 млн грн.