НА СУМЩИНІ ВВЕДЕНІ ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ У 5-КІЛОМЕТРОВІЙ ПРИКОРДОННІЙ ЗОНІ

Відповідне розпорядження підписав голова Сумської обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ

Аби не допустити летальних випадків та травмуванням працівників під час аварійно-відновлювальних та сільськогосподарських робіт, очільник області доручив головам РВА довести до голів громад, керівників підприємств, установ та організацій, які виконують аварійно-відновлювальні роботи у сфері ЖКГ, енергетики та зв’язку, а також до керівників сільськогосподарських підприємств усіх форм господарювання окремі вимоги щодо безпеки.

Так, згідно з розпорядженням, виїзд ремонтно-відновлювальних бригад, працівників сільськогосподарських підприємств у 5-кілометрову зону погоджується з військовим командуванням та органами місцевого самоврядування.

Старшим бригад обов’язково узгоджувати з військовим командуванням, правоохоронними органами у районі виконання (проведення) робіт порядок оповіщення про небезпеку та евакуації (у тому числі медичної), у разі виникнення надзвичайної ситуації, що загрожує життю персоналу;

Бригади мають бути забезпечені засобами індивідуального захисту (бронежилети, шоломи), індивідуальними медичними аптечками за рахунок відповідних підприємств, установ та організацій.

Оперативно-тактичне угруповання «Суми», тактичні групи «Конотоп» та «Шостка» мають надати Сумській ОВА та РВА контакти осіб, з якими має бути погоджений виїзд. Крім того, військові мають забезпечити супровід та прикриття працівників бригад під час виконання робіт.

Контроль за виконанням цього розпорядження Володимир Артюх залишає за собою.

Текст розпорядження дивіться за посиланням: https://sm.gov.ua/images/docs/dostup/2022/206_23.pdf