НА СУМЩИНІ ПРОХОДИТЬ ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ З ТЕНІСУ

Участь у відкритті змагань взяв начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ

«Теніс – це один із найпрестижніших та видовищних видів спорту, який допомагає зарядитися енергією. Не даремно він має багато прихильників у всьому світі, – сказав Володимир Артюх. – Сумщина – це спортивний регіон, тож закономірно, що в нас розвиваються різні види спорту – від легкої атлетики до боксу, від тенісу до дзюдо й панкратіону. Переконаний, ці змагання стануть черговим кроком до популяризації тенісу в області та надихнуть підростаюче покоління до занять фізичної культурою та спортом».

Сьогодні на тенісному корті змагатимуться спортсмени віком від 8 до 18 років з міст Суми, Шостка, Тростянець та Харків. Очільник області побажав всім учасникам змагань наснаги, віри у себе, у власні сили і перемог.

«Ви, спортсмени, як і наші воїни на передовій, боретеся за перемогу. Тому бажаю побільше спортивних звитяг у вашому житті. Спорт – це непереможний український дух, який надихає нас і наших захисників і захисниць. Рухаємося до перемоги України разом! Так тримати! Уперед!», – зазначив Володимир Артюх.

Довідково.

У Сумській області вихованням тенісистів займаються у дитячо-юнацькій спортивній школі «Барса». Тут займається 30 вихованців. Крім того, на Сумщині теніс розвиває комунальне підприємство «Муніципальний спортивний клуб «Тенісна академія». Також, над розвитком тенісу працює Відокремлений підрозділ Федерації тенісу України в Сумській області.

Щороку в області проводяться чемпіонати області серед спортсменів різних вікових категорій, різноманітні дитячі турніри.

Більше фото ТУТ