ЦІЄЇ НЕДІЛІ ПРАЦІВНИКИ МІЖРЕГІОНАЛЬНОГО ЦЕНТРУ ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ ДСНС ВІДЗНАЧАЮТЬ СВОЄ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО – ДЕНЬ РЯТУВАЛЬНИКА

За дорученням начальника Сумської обласної військової адміністрації Володимира АРТЮХА напередодні свята їх привітав заступник начальника Сумської ОВА Олексій ДРОЗДЕНКО

Міжрегіональний центр швидкого реагування – це, безперечно, гордість не лише Роменщини, а й усієї Сумщини. За час свого існування рятувальники центру неодноразово залучалися до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Сумщини, України та за кордоном.

Рятувальники ознайомили заступника начальника Сумської ОВА з унікальним водолазним комплексом, побудованим за стандартами НАТО, аналогів якому в Україні немає. Показали сучасну лабораторію, обладнання та спорядження, службову будівлю оперативно-рятувальних служб та музей, у якому експонується історія Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС.

Олексій Дрозденко подякував рятувальникам за професійне та самовіддане виконання службових обов‘язків та зазначив, що завдяки їхній роботі не лише жителі Сумщини, а й мешканці інших регіонів України відчувають свою захищеність, особливо сьогодні – в умовах воєнного часу.

«Я впевнений, що нашим рятувальникам під силу усе! Але найкращий показник у вашій роботі – це врятовані життя. Я дякую вам за це. Бажаю повертатися із кожного завдання додому – живими й неушкодженими. Нехай в роботі супроводжуватиме успіх, а в домівках пануватимуть тепло і затишок. Працюємо разом – наближаючи Перемогу», – наголосив Олексій Дрозденко.

Більше фото ТУТ