НА СУМЩИНІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР З ДЗЮДО ЗІБРАВ МАЙЖЕ 400 УЧАСНИКІВ З РІЗНИХ РЕГІОНІВ

Участь у відкритті чемпіонату Сумської області з дзюдо та відкритого Всеукраїнського турніру з дзюдо, присвячених пам’яті загиблих учасників АТО Героя України, полковника Олександра Аніщенка та капітана Максима Савченка взяв начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ

«Проведення змагань на честь наших героїв під час війни надзвичайно важливе. Ворог планував знищити нашу національну ідентичність, нашу мову, нашу культуру, знищити наш спорт, проте як би російські терористи не намагалися завадити нам, ми не здаємося, ми б’ємося, ми тренуємося, ми працюємо, ми перемагаємо, щоб на світових аренах підіймався Прапор України та звучав наш Гімн», – зазначив Володимир Артюх.

Дзюдо яскравий і динамічний вид спорту, який не залишає байдужим нікого, адже нагадує про силу волі та нестримну жагу до перемоги.

На татамі змагались майже 400 дзюдоїстів 2007-2009 та 2010-2012 років народження – представники Харківської, Чернігівської, Полтавської, Київської та Сумської областей.

Заповітною мрією кожного було почути слово «іппон», що у словнику дзюдоїста означає «перемога».

Учасників та організаторів змагань привітав і Сергій САВЧЕНКО, батько капітана Максима Савченка, загиблого при виконанні військових обов'язків в зоні АТО: «Я вдячний за те, що не забуваєте воїнів, які віддали своє життя за Україну. Бажаю вам сьогодні провести ці змагання під мирним і тихим небом Сумщини. Бажаю успіхів учасникам змагань. Слава нашій Україні і її захисникам».

Пам'ять загиблих героїв-захисників вшанували хвилиною мовчання.

Більше фото ТУТ