НА СУМЩИНІ ЗА ТИЖДЕНЬ ДОДАЛОСЯ ЩЕ 8 УКРИТТІВ

Про це начальнику Сумської обласної військової адміністрації Володимиру АРТЮХУ повідомив директор Департаменту цивільного захисту Сумської ОДА Олександр МИЛАШ

За його словами протягом минулого тижня фонд захисних споруд збільшився на 8 укриттів. З 1 липня області вдалося збільшити їх кількість на 306 об’єктів.

«Усього в області наразі налічується 1910 захисних споруд. Нові укриття були створені в Роменському (6 захисних споруд) та по одному укриттю в Конотопському та Шосткинському районі», – зазначив Олександр Милаш.

Очільник області підкреслив, що громади Сумщини мають збільшити до кінця року кількість укриттів, щоб 100% жителів області мали можливість ними скористатися в разі небезпеки.

«Уже майже кінець вересня. Часу лишилось зовсім мало. А завдання Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО маємо виконати до кінця року. Це завдання безпекове, а значить, в пріоритеті. Працюємо сьогодні, не треба чекати перевірок РНБО, після яких, в разі невиконання завдань, знову хтось залишиться без посад», – підкреслив Володимир Артюх.