НАЦІОНАЛЬНИМ ФЕСТИВАЛЕМ «КОД НАЦІЇ» СПІЛЬНО З ПРОЄКТОМ «ПРОМОВУ» ОГОЛОШУЄТЬСЯ ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ РІДНОЇ МОВИ, ЯКИЙ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ 21 ЛЮТОГО

Головною метою Конкурсу є сприяти розвитку української мови шляхом популяризації її культурного надбання у суспільстві; заохочення представників усіх верств населення до вивчення української мови, утвердження її як головного чинника існування нашої нації; розвиток творчих та інтелектуальних здібностей учасників Конкурсу та Тестування. Підтримка Збройних сил України благодійними внесками учасників

На Конкурс усі охочі зможуть подати свої творчі проєкти у п’яти номінаціях: образотворчі роботи, відеороботи, фотокросинг, есе на тему «Мовне питання» та номінація мовних мемів.

Подача заявок на Конкурс відбувається на сайті: https://mova.kod-natsii.com з 5 лютого до 25 лютого оцінювання творчих проєктів по 29 лютого, а оголошення переможців Конкурсу відбудеться 1 березня на офіційних сторінках Фестивалю в соціальних мережах.

Для інших знавців солов’їної Освітня платформа Фестивалю проводитиме Тестування на рівень володіння українською мовою.

Зареєструватись на нього можна на сторінці: https://mova.kod-natsii.com/test/ з 5 лютого по 23 лютого, пройти тестування з 26 лютого по 29 лютого, а дізнатись попередні результати вже з 1 березня!

Детальніше про умови участі та Положення на сайті Конкурсу: https://mova.kod-natsii.com.