НА СУМЩИНІ ВИЗНАЧИЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ ПЕРШОГО ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2024»

Фіналістів обласного туру в урочистій атмосфері привітав начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ

«Місія освітян заслуговує на вдячність і пошану, адже ви надихаєте і мотивуєте дітей до розвитку, вселяєте віру в майбутнє. Важко переоцінити вашу роботу і внесок у формування освіченої української нації та силу і вагу освітнього фронту у протистоянні ворожій агресії. Бажаю подальших успіхів, професійних перемог та гідно представити Сумщину на всекраїнському рівні», – зазначив очільник Сумщини.

Нагадаємо, що цьогоріч конкурс проводиться у 4 номінаціях: «Українська мова та література», «Географія», «Фізика», «Образотворче мистецтво.

До участі зареєструвалося 106 учителів закладів загальної середньої освіти із 34 територіальних громад Сумщини.

У фіналі першого туру змагалися 18 педагогів. Упродовж 4 конкурсних днів вони подолали ряд конкурсних випробувань, у ході яких продемонстрували свої професійні напрацювання, педагогічну майстерність, володіння методикою викладання тощо.

За результатами конкурсу переможцями першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024» стали:

номінація «Українська мова та література» – учитель української мови Сумського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 10 Ганна ВОЙТЕНКО;

номінація «Географія» – учитель географії Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 23 Наталія СОШКА;

номінація «Фізика» – учитель фізики Шосткинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Ольга РЕЗНИК;

номінація «Образотворче мистецтво» – учитель образотворчого мистецтва Великочернеччинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Інна КОРОЩЕНКО.

Саме вони представлять освітянську родину Сумщини у всеукраїнському турі конкурсу. Бажаємо нашим світочам успіхів і перемог.