НА СУМЩИНІ ЗМАГАЛИСЯ ЮНІ БОКСЕРИ

Начальник обласної військової адміністрації Володимир Артюх привітав учасників чемпіонату Сумської області з боксу серед молоді 2006-2007 р. н., юніорів 2008-2009 р.н, юнаків 2010-2011 р. н. та молодших юнаків 2012-2013 р.н.

Участь у змаганнях взяли 138 спортсменів із Сумської, Шосткинської, Глухівської, Тростянецької, Лебединської, Охтирської, Путивльської, Роменської, Боромлянської громад. Вікова категорія учасників – від 11 до 18 років.

Юні спортсмени показали видовищну боротьбу, продемонстрували справжній, професійний і потужний бокс по-сумськи.

«Бокс вимагає від кожного спортсмена мужності, стійкості, вміння тримати удар і головне – виходити на ринг з непереборною метою перемоги. Бажаю всім учасникам успіхів, спортивних перемог і найбажанішої перемоги у війні з ворогом, бо ваші досягнення – це також велика частина нашої боротьби», – сказав Володимир Артюх.

Варто зазначити, що на Сумщині у 9 ДЮСШ області займається боксом 350 вихованців. Крім того, бокс розвивають і у ряді спортивних клубів, що свідчить про велику увагу до розвитку даного виду спорту, неймовірну зацікавленість дітей та їх бажання підвищувати спортивну майстерність і досягати спортивних висот.