ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ОТРИМАННЯ ДОЗВОЛУ НА ВИКИДИ ЗАБРУДНЮЮЧИХ РЕЧОВИН В АТМОСФЕРНЕ ПОВІТРЯ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «СХІДНО-УКРАЇНСЬКИЙ БАНК «ГРАНТ» ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ ГРОМАДСЬКОСТІ

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «СХІДНО-УКРАЇНСЬКИЙ  БАНК  «ГРАНТ»  (скорочена назва – АТ «БАНК «ГРАНТ», ідентифікаційний код - 14070197), юридична адреса : 61058, м.Харків, вул.Данилевського, 19; тел.: +38(057)714-01-99; Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . АТ «СХІДНО-УКРАЇНСЬКИЙ  БАНК  «ГРАНТ» має декілька відділень. Дозвіл на викиди планується отримати на відділення, яке розташоване за адресою : 40016, м.Суми, вул. Прокофєва, 46.

Метою отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря для існуючого об’єкта є здійснення господарської діяльності, яка пов'язана з викидами забруднюючих речовин в атмосферне повітря, для забезпечення виконання вимог, передбачених нормативами екологічної безпеки у галузі охорони атмосферного повітря.

Установа надає банківські послуги та інші види грошового посередництва.

Джерелом утворення та викиду забруднюючих речовин на території закладу є генератор бензиновий HX 4000 потужністю 4,0 кВт, який використовується в якості аварійного енергозабезпечення. Валові викиди в атмосферне повітря таких забруднюючих речовин як : вуглецю оксиду, азоту діоксиду, ангідрид сірчистий, вуглеводні насичені С12-С19 (розчинник РПК-26611 і ін.) у перерахунку на сумарний органічний вуглець, складатиме 0,00034 т/рік.

Залежно від ступеню впливу на забруднення атмосферного повітря об'єкт відноситься до третьої групи - об'єкт, які не становляться на Державний облік і не мають виробництв або технологічного устаткування, на яких повинні впроваджуватися найкращі доступні технології та методи керування. На підприємстві відсутні джерела викидів, з яких в атмосферне повітря надходять забруднюючі речовини від виробництв та технологічного устаткування, на які повинні впроваджуватися заходи щодо досягнення встановлених нормативів граничнодопустимих викидів для найбільш поширених і небезпечних забруднюючих речовин (основні джерела), джерело викидів, що зазначені в документах, відносяться до інших джерел викидів.  На період проведення робіт з обґрунтування обсягів викидів підприємства викиди забруднюючих речовин на підприємстві не перевищують встановлених законодавством нормативів, а також згідно з результатами розрахунків розсіювання забруднюючих речовин в атмосферному повітрі, встановлено, що перевищень ГДК на межі житлової забудови та на межі СЗЗ по вмісту забруднюючих речовин не має. Оцінка впливу на довкілля на об'єкті не проводилась, так як діяльність підприємства не відноситься до переліку видів діяльності які потребують оцінки впливу на довкілля. Пропозиції щодо дозволених обсягів викидів відповідають чинному законодавству. Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій та  заходи щодо скорочення викидів на підприємстві не передбачаються.

Скарги та пропозиції просимо надсилати протягом 30 календарних днів з дати публікації об'яви до Сумської обласної військової  адміністрації за адресою : 40000, м. Cуми, майдан Незалежності, 2, тел.(0542)782785, E-mail: mail@sm.gov.ua.