ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА ВИКИДИ ЗАБРУДНЮЮЧИХ РЕЧОВИН В АТМОСФЕРНЕ ПОВІТРЯ СТАЦІОНАРНИМИ ДЖЕРЕЛАМИ ВІД ВИРОБНИЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Публічне акціонерне товариство «Укрнафта» має намір отримати дозвіл на викиди  забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для об'єкта: Факельний амбар св. 8 Південно-Панасівського родовища Нафтогазовидобувного управління «Охтирканафтогаз» Публічного акціонерного товариства «Укрнафта», що знаходиться за адресою: Сумська область, Роменський район, Липоводолинська територіальна громада, землі в районі с. Яловий Окіп

Повне та скорочене найменування суб’єкта господарювання: Публічне акціонерне товариство «Укрнафта», ПАТ «Укрнафта».

Ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ:  00135390.

Місцезнаходження суб’єкта господарювання, контактний номер телефону, адреса електронної пошти суб’єкта господарювання: 04053, м. Київ, провулок Несторівський, 3-5 тел./факс: (044) 506-10-03 e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Відокремлений підрозділ юридичної особи – Нафтогазовидобувне управління "Охтирканафтогаз» Публічного акціонерного товариства «Укрнафта» (НГВУ «Охтирканафтогаз» ПАТ «Укрнафта»), розташоване за адресою:42700 м. Охтирка вул. Київська, 119.

Мета отримання дозволу на викиди: отримання дозволу для існуючого об’єкта в зв'язку з закінченням терміну дії дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Підприємство відноситься до другої групи об’єктів за складом документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, та підлягає взяттю на державний облік.

Діяльність підприємства підлягає оцінці впливу на довкілля згідно з вимогами пункту 3 частини 3 статті 3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля"– видобування корисних копалин, крім корисних копалин місцевого значення, які видобуваються землевласниками чи землекористувачами в межах наданих їм земельних ділянок з відповідним цільовим використанням. Висновок з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Продовження видобування на Південно-Панасівському нафтогазоконденсатному родовищі корисних копалин (нафта, газ природний, газ розчинений у нафті, конденсат, супутні корисні компоненти – етан, пропан, бутани)" від 05.07.2019р. № 7-03/12-20192272957/1.

Основний вид діяльності за КВЕД: 06.10 Добування сирої нафти.

Факельний амбар св. 8 Південно-Панасівського родовища призначений для спалювання газу під час проведення продувки шлейфів свердловин при розгідрачуванні та ремонті.

В процесі виробничої діяльності в атмосферне повітря можуть надходити забруднюючі речовини в кількості – 71,4141 т/рік; в тому числі (т/рік):  оксиди азоту (оксид та діоксид азоту) у перерахунку на діоксид азоту 0,047; оксид вуглецю 5,872; метан 0,705; речовини у вигляді суспендованих твердих частинок, недиференційованих за складом 0,705; вуглецю діоксид 64,085; азоту (1) оксид (N2O) 0,0001.

Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва не розроблялись, оскільки на об'єкті не має виробництв та технологічного устаткування, які підлягають до впровадження найкращих доступних технологій та методів керування.

Заходи щодо скорочення викидів, не розроблялися, оскільки фактичні викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами не перевищують встановлених нормативів граничнодопустимих викидів та за результатами розрахунків немає перевищень гігієнічних нормативів на межі санітарно-захисної зони. На підприємстві ведеться контроль за станом атмосферного повітря. Санітарно-захисна зона витримана.

Пропозиції щодо дозволених обсягів викидів відповідають законодавству. Організованих стаціонарних джерел не виявлено. Для неорганізованих стаціонарних джерел нормативи граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин не встановлюються. Регулювання викидів від цих джерел здійснюється шляхом встановлення вимог.

З пропозиціями та зауваженнями від громадських організацій та окремих громадян протягом 30 календарних днів з дати публікації даного повідомлення звертатися до Сумської обласної військової адміністрації за адресою, 40000, м. Суми, майдан Незалежності, 2; тел.(0542) 78-27-85, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .