НА СУМЩИНІ ПРЕДСТАВИЛИ НОВОГО КЕРІВНИКА ОКАП «СУМИОБЛАГРОЛІС»

Виконуючим обов'язки генерального директора обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Сумиоблагроліс» став Сергій СЕЗОНЕНКО

Начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ привітав новопризначеного керівника й побажав швидких та якісних результатів на посаді.

Очільник області акцентував на важливості прозорої діяльності «Сумиоблагролісу» в тому числі на забезпечення оборонних потреб прикордонної Сумщини.

Володимир Артюх зазначив, що наразі «Сумиоблагроліс» має серйозні проблеми: кримінальні справи щодо керівників дочірніх підприємств, низька реалізація продукції, незаконний вируб дерев і суттєві фінансові збитки.

«Ще одне важливе питання – це оборонні замовлення. Ми мали відповідний запит від військових, які стоять на обороні Сумщини, однак через неспроможність нашого підприємства «Сумиоблагроліс» я був змушений звертатись до ДП «Ліси України» для отримання необхідної допомоги. Це катастрофічна ситуація. Сподіваюсь, що новий керівник виправить ситуацію і працюватиме на оборону нашої області, а також забезпечить економічний розвиток лісогосподарського підприємства», – акцентував Володимир Артюх.

До призначення на посаду Сергій Сезоненко три роки очолював ДП «Сєверодонецьке лісомисливське господарство», а загалом має 27 років досвіду роботи у сфері лісового господарства. Звертаючись до колективу і депутатів обласної ради, першочерговими задачами на посаді він назвав посилення фінансової спроможності, забезпечення ефективної роботи у всіх дочірніх підприємствах.

«Наше перше завдання – підняти підприємство з колін, вивести з кризи. Ми добре знаємо про невиконання планів, заборгованість по виплаті заробітної плати, про кримінальні провадження. Я дякую за довіру керівництву області, депутатському корпусу. Обіцяю вже з першого дня працювати над покращенням фінансово-економічної ситуації на дочірніх підприємствах «Сумиоблагролісу» і сумлінно виконувати всі завдання, покладені на мене, аби підприємство працювало на користь держави», – сказав Сергій Сезоненко.