Поточна діяльність

___________________________________________________________________

ЗВЕРНЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ З НАГОДИ ДНЯ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

Президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ звернувся до українців з нагоди Дня памяті та примирення

«Сьогодні ми вклоняємось перед усіма, хто захищав від нацизму рідну українську землю, захищав світ, перед усіма, хто загинув у роки Другої світової війни. Ветерани, які протидіяли нацистам, підпільники, військовополонені, остарбайтери, бранці концтаборів, діти війни, цивільне населення та кожен, хто постраждав від нацистської окупації», − йдеться у вітанні.

ВЯЧЕСЛАВ ПЕЧЕНЕНКО: З ПОВАГОЮ ЗГАДАЙМО ТИХ, ХТО ВИЗВОЛЯВ ВІД НАЦИСТІВ СУМСЬКУ ОБЛАСТЬ

Заступник голови Сумської облдержадміністрації поклав квіти до монументу «Героям Сумщини» в обласному центрі

За словами Вячеслава ПЕЧЕНЕНКА, сьогодні Сумщина разом із Україною та європейською спільнотою відзначає 76 річницю з дня підписання антигітлерівською коаліцією акту щодо безумовної капітуляції Німеччини у Другій світовій війні. В Україні офіційні заходи з нагоди завершення Другої світової війни в Європі та перемоги над нацизмом розпочинаються 8 травня у День пам’яті і примирення.

СТАНОМ НА 8 ТРАВНЯ 2021 РОКУ НА СУМЩИНІ 74263 ВИПАДКІВ ЗАХВОРЮВАННЯ НА КОРОНАВІРУСНУ ІНФЕКЦІЮ

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 352 осіб (Білопільський р-н – 13, Буринський р-н – 4, Великописарівський р-н – 1, Глухів – 15, Глухівський р-н – 7, Конотоп – 4, Конотопський р-н – 4, Краснопільський р-н – 4, Кролевецький р-н – 10, Липоводолинський р-н – 1, Недригайлівський р-н – 19, Охтирка – 4, Путивльський р-н – 14, Ромни – 14, Роменський р-н – 3, Середино-Будський р-н – 3, Суми – 123, Сумський р-н – 30, Тростянецький р-н – 13, Шостка – 55, Шосткинський р-н – 7, Ямпільський р-н – 4)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1175 летальних випадки, з них за минулу добу – 9 (Білопільський р-н – 2, Лебединський р-н –1, Путивльський р-н –2, Суми – 3, Шостка – 1).

ВАСИЛЬ ХОМА: НЕХАЙ МИРНІ ВЕСНИ ЩОРОКУ ДАРУЮТЬ ОПТИМІЗМ ТА ВІРУ У СВІТЛЕ МАЙБУТНЄ

Голова облдержадміністрації Василь ХОМА звернувся до жителів Сумщини нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

«Нехай ніколи не згасає пам’ять про подвиг визволителів, які відстояли право нащадків жити під безхмарним небом. Слава сучасним воїнам, народженим з Україною в серці, які перейняли  від дідів-прадідів найкращі традиції захисту Вітчизни! Нехай мирні весни щороку дарують оптимізм та віру у світле майбутнє», – йдеться у зверненні.

СУМСЬКА ОБЛАСТЬ ВИХОДИТЬ ІЗ «ЧЕРВОНОЇ» ЗОНИ ЕПІДНЕБЕЗПЕКИ COVID-19

З 8 травня на Сумщині скасовується «червоний» рівень епіднебезпеки поширення COVID-19. На території Сумської області від завтра діятимуть карантинні заходи, передбачені для «жовтого» рівня

Таке рішення було ухвалене сьогодні на позачерговому засіданні Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки голови облдержадміністрації Тараса САВЧЕНКА.

 

НА СУМЩИНІ ПРОДОВЖУЮТЬ РЕМОНТУВАТИ ДОРОГИ У РАМКАХ ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»

Продовжуються роботи з поточного середнього ремонту на автомобільній дорозі Р-61 Батурин – Конотоп – Суми

У рамках поточного середнього ремонту планується відновити 7,5 км дорожнього покриття. Наразі ремонтні роботи активно ведуться біля смт Терни. Потрібно зазначити, що у 2020 році вже було відновлено 5 км дорожнього покриття за зазначеній автомобільній дорозі.

ТРАДИЦІЙНІ СВЯТКОВІ ВИПЛАТИ ДО 9 ТРАВНЯ ОТРИМАЛИ 23928 ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ

За інформацією обласного Департаменту соціального захисту населення, станом на 6 травня 2021 року зазначений вид допомоги одержали 23 928 осіб на загальну суму 35,2 млн. гривень, що становить 85% від потреби. Виплата щорічної разової грошової допомоги триває

У 2021 році для виплати щорічної разової грошової допомоги за бюджетною програмою «Щорічна разова грошова допомога ветеранам війни і жертвам нацистських переслідувань та соціальна допомога особам, які мають особливі та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною» виділено 41,4 млн гривень, із них: для виплати допомоги 41,3 млн гривень, для оплати послуг поштового зв’язку  169,0 тис. гривень.

ВАСИЛЬ ХОМА: ЗАВДЯКИ ПРОГРАМІ «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» СУМЩИНА БУДЕ З’ЄДНАНА ЗІ СТОЛИЦЕЮ НОВОЗБУДОВАНОЮ ДОРОГОЮ

Наразі вже завершений ремонт автомобільної дороги Н-07 Київ – Суми – Юнаківка на ділянках в селах Вакулки та Кушніри Роменського району. Здійснюється капітальний ремонт цієї дороги на ділянці км 232+260 – км 244+000

За інформацією Служби автомобільних доріг у Сумській області, на ділянці км 232+260 – км 244+000 вже завершено роботи з перевлаштування водопропускних залізобетонних труб на металеві гофровані труби. Також виконуються роботи з розширення земляного полотна, фрезерування зношеного асфальтобетонного покриття, влаштування посиленої основи зі щебеневого матеріалу тощо.

ПАМ’ЯТАЄМО, ПЕРЕМАГАЄМО

До Дня Перемоги сумські краєзнавці оновили і доповнили електронну базу даних жителів області, котрі загинули в роки Другої світової війни

У попередні роки було оцифовано обласні томи «Книги Пам’яті України» і «Книги Скорботи України». Після сканування друкованих видань, що вийшли свого часу за сприяння Сумської облдержадміністрації, всі біографічні довідки на загиблих були переведені у текстовий формат Word із додаванням посилання на друковане джерело. Матеріали об’єднані по 18 районах і 5 містах обласного значення (згідно з адміністративно-територіальним поділом до реформи в Україні 2015-2020 рр.). Список людських втрат Другої світової війни став доступним для більш широкого кола користувачів.

«ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» НА СУМЩИНІ: ПРОДОВЖУЄТЬСЯ РЕМОНТ ДОРОГИ Н-12 СУМИ – ПОЛТАВА

За інформацією Служби автомобільних робіт в Сумській області, продовжуються ремонтні роботи на одній з головних магістралей регіону – автомобільній дорозі Н-12 Суми – Полтава

Наразі виконуються роботи з розпушення зношеного покриття, вирівнювання профілю дороги щебенево-піщаною сумішшю, влаштування основи зі щебенево-піщаної суміші, обробленої цементом, та нижнього шару покриття з крупнозернистої асфальтобетонної суміші.

Дочірні категорії