Поточна діяльність

НАЗК РОЗРОБИЛО ПРОЄКТ МЕТОДИЧНИХ РЕКОМЕНДАЦІЙ ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ ТА ВРЕГУЛЮВАННЯ КОНФЛІКТУ ІНТЕРЕСІВ

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) розробило Методичні рекомендації щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів

У рекомендаціях зібрані детальні роз’яснення про складові конфлікту інтересів, основні заходи щодо його врегулювання та передбачену відповідальність за порушення законодавства. Головна мета цих рекомендацій — зробити інститут конфлікту інтересів більш зрозумілим та сформувати єдиний підхід до розуміння й дотримання правил запобігання та врегулювання конфлікту інтересів та пов’язаних із ним обмежень.

Ці рекомендації стануть у нагоді як публічним службовцям, так і всім іншим громадянам, які стикаються із ситуаціями, пов’язаними з конфліктом інтересів, під час роботи, громадської діяльності тощо.

Звертаємо увагу на те, що рішенням Конституційного Суду України від 27.10.2020 № 13-р/2020 визнано неконституційними окремі положення Закону України «Про запобігання корупції». Зокрема, слід зазначити, що статті 35, 65 Закону, про які йдеться у цих Методичних рекомендаціях, визнані неконституційними та втратили чинність 27.10.2020.

Документ доступний за посиланням https://nazk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/11/K.I.-19.11.2020-1.pdf