ПІДТРИМКА БІЗНЕСУ НА ПРИКОРДОННІ МАЄ БУТИ СЕРЕД ПРІОРИТЕТІВ МІСЦЕВОЇ ВЛАДИ

На особистий прийом до першого заступника Сумської обласної військової адміністрації Тараса САВЧЕНКА звернулася Лідія Шульженко, бухгалтер агрофірми, яка здійснює господарську діяльність у прикордонній громаді області

До початку повномасштабного вторгнення підприємство розвивалося, землі оброблялися і жителі прикордоння отримували кошти за свої земельні паї. Але зараз частина цих земель розташована під самим кордоном із країною-агресором і ці землі аграрне господарство не використовує за призначенням.

«Сьогодні маємо дуже багато проблем. Адже податкова наполягає, щоб ми сплачували податки, хоча землі не використовуються. Але громада має створити спеціальну комісію, яка повинна приймати відповідні рішення й надавати документи, що ця земля не обробляється і не є об’єктом оподаткування», – розповіла вона.

Тарас Савченко обговорив цю ситуацію з керівництвом відповідної громади і наголосив, що в кожній прикордонній громаді такі комісії мають бути створені й працювати.

«Я прошу керівництво прикордонних громад підтримувати бізнес, який сьогодні працює на вашій території. Хоча б юридично, консультаційно, в межах чинного законодавства», – наголосив заступник начальника Сумської ОВА.

Також під час апаратної наради було випрацювано ряд пропозицій з директором Департаменту агропромислового розвитку Сумської ОДА Олександром МАСЛАКОМ для допомоги цьому агропідприємству в умовах воєнного часу.